FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  Artykuły >  Onar x Du:it dla Reebok Classic Trax

Artykuły

Onar x Du:it dla Reebok Classic Trax

Od:
Redakcja 
Data:
9 listopada 2013, 11:03
Ocena:
Ocena 0.00

Onar i Du:it to kolejna para artystów realizujących wspólny projekt pod auspicjami labelu Reebok Classic Trax. Wytwórnia słynie z takich właśnie, mocno zaskakujących kooperacji - nakładem wydawnictwa ukazały się m.in. wspólne single Pezeta z Jimkiem czy duetu Fisz/Emade z Izą Lach. Najnowszy kawałek zrealizowany przez RCT to utwór "Iskra" będący owocem kooperacji rapera Onara i producenta Du:ita.

Onar, czyli Marcin Donesz, działa na polskiej scenie hip-hopowej od wielu lat. Poza licznymi solowymi albumami, ma na koncie również kilka płyt z Pezetem (jako Płomień 81), niedawno zaś ukazał się krążek nagrany wraz z pochodzącym z Katowic raperem Miuoshem.

RCT du it Foto: RCT du it
Pod pseudonimem Du:it ukrywa się Piotr Krygier, dj, producent i współtwórca znanego w całym kraju kolektywu The Lordz Team. Du:it brał udział w głośnym projekcie Niewidzialna Nerka. Słynie również z niezapomnianych imprezowych setów, które zapełniają parkiety klubów w całej Polsce.

RCT Onar Foto: RCT Onar
Wspólny utwór Onara i Du:ita pod tytułem "Iskra" to spokojny i refleksyjny, ale jednocześnie pełen mocy, nowoczesny hip-hop. Właśnie trwają zdjęcia do teledysku, który reżyseruje działający na co dzień w Londynie Paweł Księżopolski. Premiera klipu już na początku listopada.


REEBOK

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton, w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent, i dystrybutor obuwia, strojów i sprzętu sportowego fitness i codziennego. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Addidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports Licensed Division. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.reebok.com lub: http://reesha.re/plus; http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok. Reebok jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Reebok International Limited.

Reebok Cypher Foto: Reebok Cypher

Dostępne w kategoriach

hi-tech music sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności