FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - papagames

Five Nights at Freddy's: Sister Location

Od:
papagames 
Data:
11 grudnia 2018, 12:54
Ocena:
Ocena 0.00
Znany programista Scott Cowton, który zasłynął prawdopodobnie z najpopularniejszej serii horrorów na telefonach komórkowych Five Nights at Freddy's, udostępnił szczegóły dotyczące projektów, nad którymi pracuje.

Fani indie horror, radujcie się - Five Nights at Freddy's: Sister Location, FNAF 1 jest dostępna na platformach mobilnych. Fabuła jej pojawienia się jest znana - Scott Cowton, autor słynnej franczyzy fnaf 2, nazwał ją zbyt przerażającą dla graczy i ogłosił, że planuje wprowadzić pewne zmiany w grze, ale mimo to pojawiła się na komputerze w poprzednio nazwanej osi czasu, ku wielkiej radości fanów seria. Rozwój ten był piątym w popularnej serii

W grze ponownie czeka się na rolę pracownika nocnego, którego celem jest bezpieczne mieszkanie do 6 rano, ale tym razem nie strażnik, ale technik, który obserwuje całe mechaniczne wypełnienie cyrku Circus Baby's Pizza World.


Będziesz miał do czynienia z nowymi postaciami, nie mniej strasznymi niż znani już mieszkańcy starej pizzerii Freddie. Nowe lokalizacje i możliwość poruszania się wprowadzą do gry jeszcze bardziej przerażające momenty i przerażające niespodzianki.

Mobilna wersja Sister Location obejmuje wszystkie pięć nocy z wersji na PC, a także specjalny dodatek niestandardowy - mini-grę Baby's Death. Poznaj - Five Nights at Freddy's: Sister Location jest już dostępna do pobrania w App Store i Google Play.

Dostępne w kategoriach

hi-tech street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel siępapagames - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności