FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - papagames

Szachy online za darmo

Od:
papagames 
Data:
11 lutego 2019, 14:24
Ocena:
Ocena 0.00
Szachy to gra, w którą bawią się ludzie różnych epok i zawodów. To uniwersalne hobby rozwija osobiste cechy osoby i jej zdolności intelektualne.

Szachy to gra, w którą bawią się ludzie różnych epok i zawodów. To uniwersalne hobby rozwija osobiste cechy osoby i jej zdolności intelektualne.
Kilka dekad temu, aby móc grać, trzeba było mieć nie tylko szachownicę z liczbami, ale także partnera. Nowoczesna technologia sprawiła, że szachy są bardziej dostępne. Teraz wystarczy grać w szachy online za darmo na dowolnym komputerze lub smartfonie i rozpocząć grę.
Wygoda takich wersji polega na tym, że można grać zarówno na komputerze, jak i na prawdziwym przeciwniku, jeśli aplikacja obsługuje funkcję gry sieciowej. Szachownica jest przedstawiana tak realistycznie, jak to możliwe, a figury są wyraźnie śledzone dla wygody gracza. Prawie wszystkie opcje mają dodatkowe panele na ekranie, na których można nie tylko śledzić ruchy w grze, ale także uzyskać podpowiedź.
Gra Szachy z Komputerem jest przeznaczona dla początkujących i doświadczonych profesjonalistów, dlatego ma kilka poziomów trudności:
    • łatwe;
    • średnie;
    • trudne;
    • arcymistrz.
Instalacja szachów na komputerze nie zajmuje dużo czasu, dlatego musisz znaleźć stronę z grami i kliknąć link "Pobierz", a następnie dokonać instalacji i utworzyć skrót na pulpicie. Ta procedura zajmie mniej niż 5 minut, przy wystarczającej ilości miejsca na dysku i systemie operacyjnym pasującym do parametrów gry.
Szalony rytm życia i popularyzacja kieszonkowych gadżetów, pchani twórcy gier, aby stworzyć wersję szachów dla Androida, możesz pobrać ją w dowolnym sklepie z aplikacjami online. Tutaj możesz wybrać bezpłatne opcje i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie w przystępnej cenie.
Kolejną zaletą tego typu szachów jest to, że możesz grać w czasie rzeczywistym, konkurując z osobą, która jest na innym kontynencie. Dodaje zainteresowania i sprawia, że dążysz do zwycięstwa.
W tej grze dostępne są wersje flash, które nie wymagają dodatkowych plików do pobrania i ustawień, wszystkie niezbędne opcje znajdują się w urządzeniu. Różnica między tą opcją polega na uproszczeniu grafiki i minimalizacji czasu.
Aby dzieciom łatwiej było poznać świat szachowy, stworzono dla nich specjalne aplikacje, w których postacie zamieniają się w sławnych bohaterów. Niektóre gry mają elementy edukacyjne, które pomogą Twojemu dziecku poprawić swoje umiejętności i przejść na wyższy poziom trudności.

Dostępne w kategoriach

hi-tech street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • kasia.mizia
  od:
  kasia.mizia
  data
  29 marca 2019, 13:31
  Szachy zawsze zabijają moją wieczorną nudę
 • Miranda1999
  od:
  Miranda1999
  data
  18 lutego 2019, 09:43
  Świetnie! Już mam idealny prezent na urodziny dla brata :) Dzięki :)

Podziel siępapagames - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności