FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - CarlosOrdonez

System podłóg podniesionych do pomieszczeń czystych

Od:
CarlosOrdonez 
Data:
30 grudnia 2020, 12:43
Ocena:
Ocena 0.00
Aby sprostać wysokim wymaganiom najnowszego pomieszczenia czystego w zakresie kontroli zanieczyszczeń i obciążenia narzędzi, w jego konstrukcji zastosowano różnorodne podłogi podniesione. System podłóg podniesionych do pomieszczeń czystych na Accessfloorstore.com może spełnić wszystkie wymagania klientów dzięki doskonałej jakości produkcji i dużej różnorodności linii produktów.

Aby sprostać wysokim wymaganiom najnowszego pomieszczenia czystego w zakresie kontroli zanieczyszczeń i obciążenia narzędzi, w jego konstrukcji zastosowano różnorodne podłogi podniesione. System podłóg podniesionych do pomieszczeń czystych na Accessfloorstore.com może spełnić wszystkie wymagania klientów dzięki doskonałej jakości produkcji i dużej różnorodności linii produktów.

Panele podłogowe z podniesionym dostępem do pomieszczeń czystych
W czystym pomieszczeniu ludzie chodzą, ładują i przenoszą sprzęt, sprzęt i inne operacje, które są łatwe do noszenia i generują drobny pył z elektrycznością statyczną. Aby zapobiec osadzaniu się kurzu i drobnego pyłu w czystym pomieszczeniu, w przemyśle zaawansowanych technologii najczęściej stosuje się podniesione podłogi aluminiowe. Na przykład: fabryka półprzewodników, skanowanie NMR, obszar testowy układów scalonych, laboratorium masek fotoelektrycznych, LCD, TFT, sprzęt poufny, przemysł biotechnologiczny.
Aby skutecznie kontrolować kierunek przepływu powietrza w pomieszczeniu czystym, zmniejszyć lokalne zawirowania, przestrzeń pod podłogą służy jako kanał dla powietrza wywiewanego oraz dla regałów rurociągowych. Struktura panelu podłogi podniesionej składa się z panelu perforowanego, panelu kratki i panelu pełnego. Z drugiej strony te podłogi do pomieszczeń czystych są w zasadzie wykonane z aluminium. Chociaż ten materiał jest droższy niż inne rodzaje podłóg podniesionych, może przynieść następujące korzyści i sprawić, że będzie wart swojej ceny.

Solidny panel podłogowy podniesiony
Używaj paneli wykonanych z wytrzymałych, ciągliwych profili aluminiowych w obszarach o ekstremalnie dużych obciążeniach w pomieszczeniu czystym i wyposażonych w powierzchnie odporne na zużycie, korozję i antystatyczne. Unikalna konstrukcja kratownicowa tych pełnych paneli pozwala na optymalne rozłożenie ciężaru w celu wsparcia sprzętu produkcyjnego.
Funkcje:
Nie ma materiału żelaznego, który mógłby łatwo przerwać pole magnetyczne
Ma doskonałe parametry obciążenia tocznego
Lekki i łatwy do przenoszenia
Nadaje się do różnych przewodzących i rozpraszających ładunki powłok lub powłok
Panel i podstawa zapewniają ciągłe przewodzenie
Rozprzestrzenianie się płomienia i poziom powstawania dymu: Klasa A

Panel perforowany z podniesioną podłogą
Perforowane podłogi zapewniają doskonałe chłodzenie i wentylację w krytycznych zastosowaniach. Może zapewnić różne konfiguracje i rozmiary otworów. Panele te umożliwiają osiągnięcie wymaganej ilości powietrza i różnicy ciśnień poprzez niewytłumioną regulację przepływu powietrza. Ten wyjątkowy system przepustnic może równomiernie zrównoważyć powietrze w całym pomieszczeniu lub stacji roboczej i narzędziach produkcyjnych.
funkcje
Zaprojektowany, aby zapewnić doskonały przepływ powietrza
Może być tłumiony, aby wyregulować przepływ powietrza
Zapewnij różnorodne powłoki odporne na zużycie, korozję i antystatyczne
Ma doskonałe parametry obciążenia tocznego
Poziom rozprzestrzeniania się płomienia i dymu klasy A.
Łatwy dostęp do konserwacji

Panel kratki podniesionej podłogi
Kratki dyfuzora służą do dostarczania strategicznego przepływu powietrza do zimnego przejścia w pomieszczeniu czystym. Konstrukcja z odlewanego ciśnieniowo aluminium o dużej wytrzymałości, o doskonałych parametrach zagęszczania i obciążenia tocznego, zapewnia powłoki i powłoki przewodzące odporność na korozję chemiczną i zużycie, takie jak niklowo-chromowe, powłoka epoksydowa. Dostępny z opcjonalną przepustnicą lub bez niej, a przepustnicę można regulować od góry, aby ograniczyć przepływ powietrza.
Zapewnia doskonały przepływ powietrza
Unikalna konstrukcja zmniejsza wibracje obciążenia tocznego
Ma doskonałe parametry obciążenia tocznego
Może być wyposażony w amortyzację do regulacji przepływu powietrza
Klasa rozprzestrzeniania płomienia klasy A.
Z antykorozyjną, odporną na zużycie, antystatyczną powierzchnią

Panel ze szkła podniesionego
Wizualne szklane okno może służyć do podglądu pracy dolnego wyposażenia i monitorowania ważnych czynności podłogi bez przesuwania jakichkolwiek płytek podniesionej podłogi.
Zaprojektowany do monitorowania ważnych czynności na podłodze
Szkło hartowane, odporne na zarysowania i korozję
Doskonała wydajność przenoszenia obciążeń
Łatwe do czyszczenia i konserwacji
Nie jest potrzebny adapter
Może być używany z każdą inną podłogą podniesioną

Nośność podłogi, wentylacja i elektryczność statyczna są niezbędne do zastosowania w czystym pomieszczeniu. Nasze podłogi podniesione spełniają wszystkie wymagania techniczne dotyczące wysokiej jakości rozwiązań do pomieszczeń czystych. Możemy zapewnić segmentowe i ciągłe opcje o różnych rozmiarach i przepustowościach powietrza, aby spełnić wymagania projektowe dotyczące pomieszczeń czystych.

Dostępne w kategoriach

hi-tech

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięCarlosOrdonez - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności