FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  News >  Skorup i Jarecki zapraszają...

News

Skorup i Jarecki zapraszają „Tam, gdzie wszystko jest”

Od:
Redakcja 
Data:
1 lipca 2022, 13:40
Ocena:
Ocena 0.00
Singiel już dostępny!

Już w przyszły piątek, 8.07, ukaże się krążek „Bocianie gniazda EP”, który powstał w kooperacji Skorupa z duetem Jazz Gang Beatz. Wczoraj natomiast do sieci trafił 2., po tytułowych „Bocianich gniazdach” z Abradabem na feacie, singiel zapowiadający tę EP-kę. W „Tam, gdzie wszystko jest” gościnnie pojawia się Jarecki. Fizyczne wersje krążka można zamawiać na www.MaxFloSklep.pl 

Materiał na „Bocianie gniazda EP” powstał w wyniku spontanicznie podjętej współpracy między Skorupem (MC) i Jazz Gang Beatz (producenci). Siedmioutworowa EP-ka w głównej mierze ukształtowała się w gliwickim Chachapoya Studio, a za jej miks i master odpowiadają autorzy krążka. Jedynie goście − Abradab i Jarecki − zarejestrowali swoje partie pod innymi adresami. W „Tam, gdzie wszystko jest”, czyli drugim singlu promującym krążek, oprócz Jareckiego w nagraniach wzięło udział kilku instrumentalistów na dęciakach: 

Maciek Mazurek, Martyna Bieszczad i Michał Adamczyk na saksofonach, Łukasz Rogacki na trąbce oraz Maciej Błach na puzonie. Autorem takiej aranżacji jest natomiast Łukasz Ciesiołkiewicz.

Skorup x Jazz Gang Beatz − „Tam, gdzie wszystko jestft. Jarecki:    


„Bocianie gniazda EP” w wersji fizycznej dostępne są w pre-orderze pod tym adresem: https://tiny.pl/9b2vx. Dochód z przedsprzedaży krążka zostanie przekazany na konto zbiórki organizowanej przez stowarzyszenie Cała Naprzód (https://zrzutka.pl/z/leczenieran).

Premiera EP-ki zaplanowana jest na 8 lipca.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności