FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  News >  Logitech K780 Multi-Device: jedna...

News

Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń

Od:
Redakcja 
Data:
29 czerwca 2016, 11:50
Ocena:
Ocena 0.00

Firma Logitech zapowiedziała Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard – pełnowymiarową klawiaturę z klawiszami numerycznymi, która współpracuje ze smartfonami oraz tabletami. Dzięki naciśnięciu przycisku Easy-Switch użytkownicy mogą łatwo przełączać się pomiędzy trzema połączonymi urządzeniami i wygodnie wprowadzać tekst.

Tweetnij: @Logitech zmienia zasady i wprowadza klawiaturę K780 Multi-Device stworzoną dla nowoczesnej przestrzeni pracy. Więcej na: www.logitech.com  

Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń Foto: Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń
„Gdy chcemy napisać dłuższy tekst, możemy zrobić to wygodnie na komputerze, ale kiedy chcemy odpisać na SMSa w telefonie, mamy do dyspozycji tylko nasze kciuki” – powiedziała  Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe. „Teraz, dzięki K780 Multi-Device, możemy pisać z szybkością znaną z komputera na każdym urządzeniu, które leży na naszym biurku, przełączając się pomiędzy nimi po naciśnięciu jednego przycisku" – dodała Magdalena Rosa.

Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń Foto: Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń
Klawiatura K780 Multi-Device jest cicha i wygodna w użyciu. Klawisze są duże i delikatnie wyprofilowane, dzięki czemu zapewniają komfort i precyzję w trakcie pisania, także na klawiaturze numerycznej. Zintegrowana gumowa i miękko wykończona podstawka pozwala umieścić wewnątrz urządzenia mobilne pod idealnym kątem do czytania, od smartfona po 12 calowego iPada Pro. Klawiatura jest cienka, ale solidnie wykonana i idealnie wpasuje się do wystroju nowoczesnego biura czy też mieszkania.  

K780 Multi-Device jest kompatybilna z wieloma systemami, więc bez względu na to, czy ktoś korzysta z Windowsa czy iPhone’a, będzie mógł używać skrótów systemowych odpowiednich dla jego urządzenia. Dodatkowo, użytkownik będzie mógł wybrać sposób, w jaki połączy się z klawiaturą – poprzez nadajnik Unifying, czy przez technologię Bluetooth Smart.  

Dzięki trybowi oszczędzania energii przy bezczynności oraz tradycyjnemu wyłącznikowi, klawiatura może pracować na bateriach do 24 miesięcy. To wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do nowego wymiaru multitaskingu na wielu urządzeniach przy użyciu jednej klawiatury.

Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń Foto: Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń


Cena i dostępność

Klawiatura K780 Multi-Device Wireless Keyboard będzie dostępna w lipcu w wybranych sklepach i na stronie Logitech.com w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 439 złotych.

Więcej informacji na logitech.com.

Logitech – informacje

Logitech tworzy produkty, które towarzyszą ludziom w codziennym życiu, dostarczając cyfrowe doświadczenia na których im zależy. Ponad 30 lat temu Logitech zaczął łączyć ludzi przez komputery, a obecnie firma tworzy produkty łączące ludzi poprzez muzykę, gry, wideo i rozwiązania komputerowe. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange (LOGN) oraz na giełdzie Nasdaq Global Select Market (LOGI). Więcej o firmie na www.logitech.com, firmowym blogu i Twitterze.

 

Dostępne w kategoriach

hi-tech

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności