FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  Wydarzenia >  Koncert Madonny w Warszawie

Wydarzenia

Koncert Madonny w Warszawie


Od:
pablo
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2012-08-01 18:00 do 23:00

Madonna Red Hot Chili Peppers

1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Madonna. Koncert będzie częścią The Madonna 2012 World Tour, który rozpocznie się 29 maja w Tel Awiwie. Sprzedaż biletów na koncert Madonny rusza 17 lutego. Bilety na koncert w Warszawie kosztować będą od 149zł do 1171zł.

Poprzedni koncert Madonny, który odbył się na warszawskim Bemowie 15 sierpnia 2009 obejrzało 70 tysięcy osób. 

Trasą MDNA, w ramach której Madonna obecnie daje koncerty w Europie, artystka udowadnia, że nieustająco jest w świetnej formie, ciągle zaskakuje i przygotowuje perfekcyjne widowiska sceniczne.

Dotychczasowe koncerty na trasie wskazują na to, że MDNA Tour zostanie okrzyknięte najbardziej oszałamiającym w historii. The MDNA Tour to nowe aranżacje niektórych największych hitów artystki takich jak “Express Yourself” i “Live A Prayer” oraz utwory z najnowszego albumu Madonny zatytułowanego MDNA, który zadebiutował na pierwszym miejscu w ponad 40 krajach.

Trasa MDNA to najnowocześniejsza technika, w tym olbrzymie ekrany (największe z dotychczas skonstruowanych), grupa 22 doskonałych tancerzy, ponad 700 elementów kostiumów, sześć  zmian kostiumów, specjalnie zaprojektowana scena, która rozpościera się na widownię, dzięki czemu fani mogą poczuć się, jakby byli w centrum wielkiej imprezy tanecznej. Podsumowując - “Girl Gone Wild”.   

Publiczność zgromadzona 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miała także szansę zobaczyć wyjątkowego gościa specjalnego - Paul'a Oakenfold'a.

Bilety na koncert do nabycia na LiveNation.pl i w stacjonarnych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Silnie zakorzenionego we współczesnej "muzyce tanecznej" Paul'a Oakenfold'a nie trzeba przedstawiać - trudno opisać karierę jednej z prawdziwych legend muzyki elektronicznej w słowach. Od ponad 3 lat kształtuje i zmienia cały gatunek EDM i nadal jest wiodącą siłą na światowej scenie muzycznej, torując drogę wszystkim innym twórcom tego gatunku. I wciąż przesuwa granice. Jego ostatnie dokonania zaprowadziły go do stanowiska DJ-a w najgorętszych nocnych klubach i na najlepszych festiwalach oraz do studia nagraniowego, gdzie nagrywał i miksował utwory dla największych artystów, takich jak Madonna czy U2. Jego dzialalność w Las Vegas pozwoliła pozyskać miastu tytuł "Ibizy Stanów Zjednocznych", a jego wytwórnia Perfecto Record otworzyła drzwi dla innych artystów takich jak David Guetta. Jego artyzm i doskonałe rzemiosło przyniosły mu uznanie zarówno krytyków i fanów, 2 nominacje Grammy oraz możliwość grania w dowolnym miejscu na świecie, np. na Wielkim Murze Chińskim.

Plany na 2012 rok obejmują premierę nowego albumu 'Pop Killer', której towarzyszyć będzie światowa trasa. Audycja Paul'a Oakenfold'a nadawana jest raz w tygodniu na antenie satelitarnego radia Sirius XM, a trasa Four Seasons jest trasą koncepcyjną, w ramach której DJ zawita każdego sezonu do największych klubów.

Miejsca

Dostępne w kategoriach

music

Podziel się


QRCode

QRCode: Koncert Madonny w Warszawie

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności