FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  Wydarzenia >  Masters of Dirt na Top Gear Live w...

Wydarzenia

Masters of Dirt na Top Gear Live w Warszawie


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00


Data wydarzenia: od 2013-09-21 19:00 do 00:00

Masters of Dirt na Top Gear Live w Warszawie

Ekstremalne show zawodników Masters of Dirt podczas edycji specjalnej VERVA Street Racing.

21 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe motoryzacyjne show świata – Top Gear Live w ramach specjalnej edycji VERVA Street Racing. Niezapomnianych wrażeń możemy spodziewać się zarówno w trakcie głównej części imprezy, jak i podczas poprzedzającego ją Pit Party. Jedną z atrakcji wydarzenia będą pokazy zawodników legendarnej ekipy Masters of Dirt wspieranej przez Monster Energy. 

Masters of Dirt to europejski team freestyle’owy który tworzą najbardziej utalentowani sportowcy specjalizujący się we freestyle’owych ewolucjach na motocyklach crossowych, rowerach, quadach, a także skuterach śnieżnych. Do MOD należy między innymi Blake „Bilko” Williams, który jako pierwszy Europejczyk zdobył złoty medal na X Games (http://youtu.be/WxSeIYnCfVQ). MOD posiadają na swoim koncie wiele rekordów świata w powietrznych pokazach, jak i unikatowe tricki, takie jak np. podwójne salto do przodu. W lutym tego roku zawodnicy MOD pobili rekord w liczbie backflipów wykonywanych jeden po drugim, robiąc w pojedynczym ciągu 41 backflipów (http://youtu.be/l6yQCL1gfbM)!

Esencję klimatu Masters of Dirt będzie można poczuć w trakcie Pit Party VERVA Street Racing w strefie Monster Energy Zone, gdzie w godzinach 15.30 - 18.00 będą odbywać się sesje pokazowe z udziałem trzech zawodników ze stajni MOD. Pokazy FMX będą połączone z dawką niezwykle trudnego technicznie stuntu motocyklowego, czyli ekwilibrystycznych sztuczek na motocyklach oraz driftu w sportowych autach. Swoje umiejętności MOD zaprezentują także na Stadionie Narodowym, już podczas głównej części imprezy.

Emocje podgrzewać będą również Fuel Girls - grupa gorących dziewczyn specjalizujących się w pokazach z ogniem. Pochodzą one z Wielkiej Brytanii i do perfekcji opanowały ujarzmianie tego groźnego żywiołu. Fuel Girls współpracują z Masters of Dirt, przez co połączenie ognistego show i sportów motorowych daje niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji o Masters of Dirt: www.mastersofdirt.com

 

Miejsca

Dostępne w kategoriach

motor sport

Podziel się


QRCode

QRCode: Masters of Dirt na Top Gear Live w Warszawie

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności