FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  Wydarzenia >  SNOWKITE YOUR LIFE – impreza w...

Wydarzenia

SNOWKITE YOUR LIFE – impreza w centrum Wawy!


Od:
dj_bary
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2010-12-18 12:00 do 2010-12-19 01:00

SNOWKITE YOUR LIFE – impreza w centrum Wawy!
Warszawskie Towarzystwo Kite (WTK - childrenoftheair.com), szkoła kitesurfingowa Board & Kite oraz kawiarnia Bookhousecafe mają przyjemność zaprosić wszystkich na imprezę otwierającą sezon zimowego latania w Warszawie.

Już 18 grudnia w kawiarni Bookhousecafe na ul. Świętokrzyskiej 14 będziecie mogli spotkać się z praktykującymi kolegami z sąsiedztwa oraz dowiedzieć wszystkiego na temat zabawy z latawcem. Atrakcje imprezy koncentrują się na zapoznaniu gości ze sportem jakim jest snowkite (jazda na desce snowboardowej po śniegu przy użyciu latawca pociągowego) oraz przedstawieniu alternatywnych możliwości zabawy z latawcem zarówno latem jak i zimą.

Otwarcie drzwi już od 12:00. Filmy, spotkania z zawodnikami, prezentacje sprzętu i niezbędnego ubioru snowkitera, loteria fantów oraz możliwość wygrania kursu kite'owego czy zapoznania się z ofertą WTK i biur podróży organizujących wyjazdy - to kilka najatrakcyjnieszych pozycji wieczoru. Zakończenie oficjalnej części imprezy ok. 22:30, potem afterparty dla najwytrwalszych.

Wstęp 0 zł, zajawka na sporty latawcowe mile widziana, chęć ich poznania zostanie na pewno zaspokojona.

Więcej szczegółów na klubowej stronie childrenoftheair.com

Zapraszamy!

Miejsca

  •   Bookhousecafe Bookhosecafe to chwila ciszy w zgiełku wielkiego miasta. To miejsce, w którym każdego dnia znajdziesz swoją ulubioną chwilę. Wierzymy, że są rzeczy, których nic nie zastąpi - zapach... Świętokrzyska 14, Warszawa Od: dj_bary Data: 17 grudnia 2010, 12:14 więcej

Podziel się


QRCode

QRCode: SNOWKITE YOUR LIFE – impreza w centrum Wawy!

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności