FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Hi-tech >  News >  HERO3+® Black Edition z...

News

HERO3+® Black Edition z mocowaniami stworzonymi dla muzyków

Od:
Redakcja 
Data:
19 marca 2014, 13:57
Ocena:
Ocena 0.00
GoPro pomaga gwiazdom i wschodzącym artystom rejestrować i udostępniać niesamowite chwile

Poznań, (18 marca 2014) - GoPro, producent najbardziej uniwersalnej kamery na świecie i prowodyr jednych z najbardziej wciągających treści video generowanych przez użytkowników ogłasza europejską premierę HERO3+® Black Edition/Music, muzycznej wersji swojej najlepiej sprzedającej się kamery HERO3+ Black skierowanej do muzyków.

Zestaw HERO3+ Black Edition/Music zawiera wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do profesjonalnej rejestracji zdjęć i filmów podczas prób i występów. Mająca swoją premierę na targach muzycznych „Musikmesse” we Frankfurcie HERO3+ Black Edition/Music pozwala muzykom i DJ’om mocować kamerę na instrumentach, gramofonach, statywach mikrofonowych oraz innym sprzęcie scenicznym, by nagrać materiał z zupełnie innej, unikalnej perspektywy, w stylu GoPro.

Artyści korzystając z aplikacji GoPro na urządzenia mobilne mogą zdalnie kontrolować kamerę, jeśli jest zamocowana poza zasięgiem rąk, a bezpłatne oprogramowanie do montażu filmów GoPro Studio pozwoli w łatwy sposób zmontować profesjonalnie wyglądające filmy video do promocji na portalach YouTube™, Facebook®, Instagram™ i innych platformach społecznościowych. 

Music Bundle GoPro Hero+ Foto: Music Bundle GoPro Hero+
 
„To jest naturalny krok dla nas, jako że muzyka od lat była dużą częścią GoPro” mówi Prezes i właściciel marki GoPro, Nick Woodman. „Od inspirujących podkładów, które umieszczamy w naszych filmach po niesamowite występy, które zostały zarejestrowane przez nasze kamery - muzyka jest dużą częścią naszych inspiracji w GoPro i jesteśmy podekscytowani tym, że możemy pomóc muzykom, na każdym etapie ich kariery, rejestrować i udostępniać światu ich muzyczne pasje.”

HERO3+ Black Edition/Music kosztuje 1899zł i będzie dostępna od 7 kwietnia w wybranych sklepach muzycznych w Polsce i Europie.

Zamiast wodoszczelnej obudowy, w którą są wyposażone wszystkie kamery GoPro - HERO3+ Black Edition/Music dostępna będzie wraz z ramką mocującą The Frame, najbardziej wyrafinowanym, kompaktowym rozwiązaniem montażu kamery, a zarazem najmniejszym i najlżejszym dostępnym mocowaniem kamer HERO3+, sprawdzającym się wtedy kiedy zabezpieczenie przed wodą jest zbędne. The Frame oferuje łatwy dostęp do wszystkich portów kamery, oraz odsłania jej mikrofon zapewniając najwyższą możliwą jakość nagrań audio. Oprócz ramki The Frame w skład zestawu HERO3+ Black Edition/Music wchodzą nowe akcesoria:

 • Removable Instrument Mount: jednorazowe, łatwe do usunięcia, niedestrukcyjne mocowanie samoprzylepne ułatwiające zamocowanie kamery na gitarze, bębnach, gramofonach, klawiszach i innych instrumentach.
 • Mic Stand Mount: wygodne mocowanie pozwalające zamocować kamerę na statywie mikrofonowym. Kompatybilne ze standardowym mocowaniem na rynek amerykański 5/8”-27 i adapterem na gwint europejski 3/8”-16.
 • Jaws: Flex Clamp: przeciwstawny, elastyczny zacisk, który ułatwia mocowanie kamery do statywów talerzy, hardware’u perkusyjnego, gramofonów i innych elementów. Giętka, zdejmowana szyjka pozwala na szeroki zakres ustawień kątów mocowania kamery i może być zamocowana do innych dostarczonych mocowań, zwiększając wszechstronność jej zastosowania.

HERO3+ Black Edition/Music rejestruje profesjonalnej jakości zdjęcia i filmy w trudnych warunkach oświetleniowych, do których muzycy i DJ’e przywykli. Artyści mogą teraz samodzielnie nagrywać siebie w oszałamiającej rozdzielczości do 2.7k i wykonywać zdjęcia do 12MP, gdziekolwiek występują.

Ultra szerokokątny, o niskich zniekształceniach obrazu obiektyw obejmuje szerokie kadry doskonale sprawdzające się podczas rejestrowania muzycznych występów. Wbudowane Wi-Fi pozwala artystom kontrolować kamerę poprzez aplikację GoPro zainstalowaną na urządzeniach mobilnych lub za pośrednictwem Pilota Wi-Fi (sprzedawany oddzielnie). Kamera HERO3+ Black Edition/Music została tak zaprojektowana, by pozwolić nagrać do 2 godzin jammowania w jakości HD 1080p przy 25 kl./s. Urządzenie także rejestruje imponującej jakości zapis audio dzięki wbudowanemu mikrofonowi lub za pośrednictwem mikrofonu zewnętrznego, który możemy podłączyć za pomocą dołączonego do zestawu adaptera USB 3.5mm mini jack.

Tyler Jordan Processor Foto: Tyler Jordan Processor
Kluczowe cechy kamery

 • Profesjonalne filmy 4Kp15, 2.7Kp30, 1440p48, 1080p60, 960p100, 720p120 kl./s
 • 12MP zdjęcia do 30 zdjęć na sekundę
 • Tryb video SuperView
 • Tryb Auto Low Light
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Kompatybilna z Pilotem Wi-Fi + aplikacją GoPro
 • Ultra szerokokątny szklany obiektyw

Zawartość zestawu HERO3+ Black Edition/Music

 • Kamera HERO3+ Black Edition
 • Bateria Li-ion o zwiększonej pojemności
 • The Frame
 • Jaws: Flex Clamp
 • 2 łatwo usuwalne samoprzylepne mocowania na instrumenty
 • Mocowanie na statyw mikrofonowy
 • Soczewka zabezpieczająca Protective Lens
 • Przejściówka mikrofonowa mini jack 3.5mm
 • Szybkozłączka
 • Szybkozłączka pionowego mocowania
 • Przegub 3-Way Pivot Arm
 • Kabel USB

Dystrybutor GoPro, firma Freeway OMT sp. z o.o. zaprezentuje kamerę HERO3+ Black Edition/Music i dedykowane akcesoria podczas Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu 24-26 kwietnia (www.spring-break.pl). Artyści i fani używają kamer GoPro do nagrywania i udostępniania swoich muzycznych pasji od lat, oto przykłady niektórych z nich:

By uzyskać więcej informacji na temat GoPro HERO3+ Black Edition/Music, zapraszamy na nasze stoisko podczas Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu 24-26 kwietnia (www.spring-break.pl) w Centrum Kultury Zamek oraz na naszą stronę www.freeway.com.pl, gdzie można pobrać najnowszy katalog produktów GoPro.

 

 

Dostępne w kategoriach

hi-tech

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności